Banyo’da poz verdi. Yorum yağdı

Yayınlandığı ilk günden itibaren bu yana reyting rekorlarını alt üst eden Kızılcık Şerbeti dizisinde Alev karakterini canlandıran güzel oyuncu Müjde Uzman gerek özel hayatı gerekse de sosyal medya paylaşımlarıyla da sık sık gündem oluyor.

Paylaştığı her gönderide binlerce beğeni ve yorum alan ünlü güzel bu sefer son pozlarıyla sosyal medyayı deyim yerindeyse yerinden oynattı.

Banyoda çekildiği siyah derin yırtmaçlı elbisesiyle poz veren Müjde Uzman’ın cesur pozları hayranları ve takipçileri tarafından hayranlıkla karşılandı.

Uzman’ın birbirinden iddialı pozlarına; ‘Alev aldı buralar’, ‘Bu nasıl bir endam’, ‘Çok güzel’, ‘Yanmış buralar’ gibi yorumlar yapıldı.

MÜJDE UZMAN KİMDİR?

Güzel oyuncu 1984 yılında İstanbul’da doğdu. Oyunculuk hayatına, 2008 yılında rol aldığı Paramparça Aşklar adlı diziyle başlayan Uzman, 2010 yılında Kapalıçarşı ve Aşk Bir Hayal yapımlarında konuk oyuncu olarak bulundu.

Konuk oyunculuk adımlarından sonra; Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Muhteşem Yüzyıl ve Kiralık Aşk gibi efsane yapımların oyuncu kadrosunda da kendisine yer buldu.

Dizilerin ardından Recep İvedik 2, Hadi İnşallah ve 8 adlı sinema filmlerinde oynayan Uzman, Savaşçı dizisinde “Üsteğmen Funda Turaç” karakteri ile izleyenleri büyülemişti.

Şimdilerde ise, 2022 yılından itibaren Show TV’de yayımlanmaya başlayan ve reyting rekorları kıran Kızılcık Şerbeti dizisinde “Alev Arslan” karakterini canlandırmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x